درباره ما

شرکت عمران سازه باربد با در اختیار داشتن تیم فنی مهندسی و تخصصی به عنوان نماینده انحصاری و مجری عملیات بازیافت آسفالت گرم درجا توسط ماشین آلات شرکت مارتک کانادا می باشد. فن آوری بازیافت آسفالت گرم درجا به روش هوای گرم فشرده همراه با ورود 2 سری کامل از دستگاه های سوپر ریسایکلر مدل های (T2،T3) از ماشین آلات نسل سوم شرکت مارتک کانادا به ایران در سال 1384 پا به مرحله اجرا گذاشت. افزایش تعداد پروژه ها و نیاز به سری جدید دستگاه های بازیافت گرم درجا به روش هوای گرم فشرده، موجب شد در سال 1392 نیز مدل های (J5،J7) از آخرین نسل دستگاه های سوپر ریسایکلر تولید شده توسط شرکت هیتاچی ژاپن، تحت لیسانس شرکت مارتک کانادا، وارد ایران شود.

بستر رونق اقتصادی هر کشور وابسته به شریان های حیاتی علی الخصوص حمل و نقل جاده ای می باشد و امروزه بیش از 20 میلیون کیلومتر از راه های برون شهری و معابر درون شهری جهان با روکش های آسفالتی پوشش داده می شود که برای حفظ ایمنی و ماندگاری این راهها هر سال حدود 5درصد از آنها نیاز به مرمت و بازسازی دارند . در باب اهمیت بازسازی و مرمت راه ها قابل ذکر است که در سال 2008 که کشورهای غربی در بحران اقتصادی درگیر شدند و مجبور به کاهش بودجه های بخش های مختلف از جمله آموزش، بهداشت، نظامی و … گردیدند تنها بخشی که مشمول این کاهش قرار نگرفت ، بودجه بهسازی و مرمت راه ها و جاده ها بوده است که بیانگر اهمیت این موضوع می باشد.

 

در ایران به دلیل مشکلات اقتصادی و فقدان منابع مالی و عدم تخصیص بودجه های لازم، مرمت و بهسازی راه های کشور به طور مداوم در حال کاهش می باشد که عدم نگهداری به موقع راه های کشور باعث از بین رفتن سرمایه های ملی می گردد. در بسیاری از نقاط جهان تهیه و اجرای مخلوط های آسفالتی امری پرهزینه می باشد. در سال های اخیر مسئولین نگهداری راه ها برای حفظ مصالح موجود در روکش راه های فرسوده، روش های مختلف بازیافت را آزمایش نموده اند که در این میان یکی از موثرترین روش ها، روش بازیافت آسفالت گرم درجا با هوای گرم فشرده توسط ماشین آلات شرکت مارتک کانادا می باشد. این شرکت با ابداع ماشین آلات نسل سوم بازیافت آسفالت گرم درجا به روش هوای گرم فشرده(HRI)  فرایند انحصاری و بهینه ای جهت رفع مشکلات روسازی آسفالت ارائه نموده است.

0
کیلومتر پروژه
0
پروژه
0
روز پروژه
0

مشتریان

تیم باربد

کارشناسان و مهندسین شرکت عمران سازه باربد